Jiletli Tel

Jiletli tel; villa bahçeleri, site, konut ve apartman çevrelerinde, askeri alanlar ve havaalanlarının güvenliğinin sağlanması amacıyla, depolar ve fabrika etrafı güvenlik önlemi, okul bahçeleri ve sanayi yapıları çevrelerinde, karayollarında, şehir içi emniyet ve asayiş görevlerinde güvenlik amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca istenilen her yerde, bölge veya yol kapamalarında, tesislerin ve binaların geçici çevre ve güvenliğinin sağlanmasında kullanılmaktadır.
Jiletli telin; Düzlemsel jiletli tel, Helezon jiletli tel, Düz hat jiletli tel ve Puntalı jiletli tel olmak üzere 4 çeşidi bulunmaktadır.

Yaşadığımız alanların güvenliği her geçen gün önem kazanmaktadır. Jiletli tel de, güvenliğin sağlanmasında kullanılan yöntemlerden biridir.
Çevre güvenliği;  pahalı yatırımlarınızı, stratejik değerdeki tesis ve bölgelerin güvenliğinin sağlanmasında büyük öneme sahiptir. Korunması gerekli sizin için değer arz eden sahalarda, jiletli tel yüksek koruma alanı ve caydırıcı önlem oluşturmaktadır.
Jiletli Tel, Güvenlik için oldukça ideal olan jiletli isteğe bağlı olarak beton direk üzerine veya duvar üzerine uygulama yapılmaktadır.

Jiletli Bant Özellikleri
a) 0,50 mm paslanmaz Çelik (AISI 304)
b) 0,00 + 0,10 mm)
c) 0,50 mm paslanmaz Çelik (AISI 430)
d) 0,00 + 0,10 mm)
e) 0,50 mm Sıcak Daldırma Galvanizli Sac
f) 0,00 + 0,10 mm)
Galvanizli Çekirdek Tel Özellikleri
a) Malzeme Sıcak daldırma galvanizli çelik tel
b) Çapı: 2,5 mm (- 0,00 , + 0,10 mm)
c) Kopma Mukavemeti: 160 kg/mm² (min)

1) DÜZLEMSEL JİLETLİ TEL

2) HELEZON JİLETLİ TEL

3)DÜZ HAT JİLETLİ TEL

4)PUNTALI JİLETLİ TEL

 

Helezon Jiletli Tel
1)  Mevcut çitler üzerine, altına ve yanına
2)  Duvarların üstüne, altına ve yanına
3)  Mevcut zemine serilerek, monte edilmektedir.