Pano Sistemleri

1)TRAPEZ SAÇ

2)KÖŞEBENT PANO

TRAPEZ SAC UYGULAMA
Trapez sac levhaları, genellikle çatı kaplamalarında ve inşaat alanlarının etrafını güvenli hale getirmek için yoğun bir şekilde tercih edilmeye başlamıştır.
Trapez sac’ın; çatı ve cephede kolay ve  hızlı montajı, malzemenin hafif olması, şantiye ve depolarda az yer işgal etmesi,  renk ve form çeşitliliği müşteriye seçim imkânı vermesi, geri dönüşüm özelliğinden dolayı çevre dostu olması, kolay lehim tutması ve ateşe karşı dayanıklı olması gibi özellikleri, tercih edilmesini arttırmıştır. Boyalı trapez sac ve galvaniz trapez sac istenilen her uzunlukta üretilebilmektedir.

Trapez sac yine; çatı ve cephe kaplamaları dışında,  prefabrike yapı imalatında, baraka yapımında silo ve depo inşaatında, duvar ve beton kaplaması olarak dekorasyonda amaçlı da kullanılır.
Cephe Kaplaması Galvaniz Trapez Sac kalınlıkları 0,30mm den başlamaktadır. Çatı kaplama Trapez sac boyları arzu edilen uzunlukta yapılabilmektedir. Uzunluk seçimi yapılırken nakliye kamyon kasa ölçüleri dikkate alınmalıdır. Cephe Kaplaması Boyalı galvaniz trapez saclar sipariş üzerine yapılmaktadır.
Çağımızın en önemli özelliği zamanı yakalayabilmektir. Hızla akıp giden zamana yetişebilmek, hele ki büyük kentlerde oldukça zordur. Zamana uymanın yolu ise yaşamımızı pratikleştirmekten geçmektedir. Her alanda kullanımı kolay, işlerimizi hızlandıracak malzemeler seçeriz.
Günümüzün gelişen alanlarından inşaat alanında sıklıkla kullanılan bir malzeme olan trapez sac, işte bize bu kolaylığı sunmaktadır