Galvanizli Tel Çit

Beton Direkli Çit

 

 

Beton Direkli Çit Sistemleri: Bakan Çit olarak beton direklerin yapımında özel teknikli titreşim özelliği kullanıyoruz. Kolay uygulama yöntemi ile uzun ömürlü kullanışlar sağlıyoruz.

Özellikleri; Çok amaçlı kullanım alanlarına sahiptir. Yaşadığınız ve çalıştığınız mekanları sizin için güvenli kılar. etonarme çit direklerinin içerisinde kırılmaya ve çatlamaya karşı, 4 adet 6mm kalınlığında demir, ortalama 4 ve 7 adet etriye kullanılmaktadır. Uzun ömürlü ve kötü hava koşullarına karşı dayanaklıdır.

UYGULAMA; Etrafı çevrilecek mevcut zemin üzerinde 3'er metre ara ile çukur açılır.Gömülerek 250 doz ayarında beton ile doldurularak donmaya bırakılır. Her 15 direkte bir (45 metre ara ile )ve her köşeye çifte payanda (dayama) konulur. Direk dikiminden sonra 3 sıra Gergi teli alt, orta ve üst olmak üzere) çekilir. Hazırlanan  bu iskelet  üzerine  Helezon örgü teli çekilir. Trifon  ile gerdirilen  teller,  2 mm.  Bağ teli ile her direğe düğüm atılarak bağlanır.  Açılan bu  çukurlara  istenilen prefabrik  beton direkler 50 cm.Direklerin  kavisli  kısımlarına  2 yada  3 sıra  dikenli tel  çekilerek işlem tamamlanır.

PVC Tel

PVC kaplı teller, korozyona karşı ilave koruma için galvanizli tellerden imal edilebildiği gibi yüksek karbonlu soğuk çekilmiş tellerden de üretilebilmektedir. Bu ürünler, genellikle, hayvancılık ve çevre koruma sistemleri sektörlerinde kullanılan helezon çit teli ve dikenli tel imalatlarında uzun ömürleri nedeniyle tercih edilmektedir.

Boru Direkli Çit

 

Genellikle boş arazilerin, hava alanlarının ve konutların güvenliğini sağlamak için boru direkli çit sistemleri kullanılır. Boru direkli tel çit fiyatları diğerlerine nazaran daha uygun oldukları için geniş arsa kapatmalarında çokça tercih edilir. Kolay taşınır ve zahmetsiz olması açısından da beton direkler yerine tercih edilir. Kötü hava koşullarına dayanıklıdır. Müşteri talebine göre antipas, yağlı boya antipas ve polyester kaplı olmak üzere 3 şekilde hazırlanabilir. Çap ölçülerinin ayarlanması ve şekillendirme işlemlerinden sonra monte edilir. Dekoratif dokusuyla da yaşam alanlarınızı daha kullanışlı hale getirir.

Genel Özellikler; Çok amaçlı kullanım alanlarına sahiptir. Yaşadığınız mekanları sizin için güvenli hale getirir. Boru direkler isteğe bağlı olarak; antipas, antipas + yağlı boya veya polyester kaplı olmak üzere hazırlanarak müşteriye sunulur. Boru direkler istenilen ölçülerde kesilerek bükülme (kavis) özelliğine sahiptir. Direklerin et kalınlıkları 1.5mm ile 3mm arası değişen ölçülere sahiptir.Direklerin çap ölçüleri; istenilen ölçülerde hazırlanılabilmektedir.Ekonomik, emniyetli, şık, uzun ömürlü ve Yüksek malzeme kalitesine sahiptir.Her türlü tel çit kullanılarak, kolay uygulama imkanına sahiptir.

Kaynaklı Tel Çit

Kaynaklı çit hayvan kafesleri, spor sahaları, seralar, bahçe duvarları gibi alanlarda kullanılmakta. Paslanmaz demir, çinko, polyesterden üretilen bu teller güvenlik amaçlı olarak tercih edilen en iyi ürünlerimiz arasında yer alıyor. Çit hasırı olarak da bilinir ve farklı amaçlarda kullanılabilir. Kaynaklı çit fiyatları alan büyüklüğüne göre değişir.

Kullanım Alanları: Hayvan barınakları, Kümesler, Futbol sahaları, Basketbol ve Tenis sahaları, Süper marketler, Raflar, Seralar, Bahçe duvarları, Elektrik kablo kanalları, Reklam stantları, Konteynerler.

Teknik Bilgiler: Standart çit hasırları, ön galvanizli, sıcak daldırma galvanizli ve galvaniz siz (siyah) tellerden, 100 x 200 cm ebatlarında ve değişik göz aralıklarında üretilmektedir. Ön galvanizli tellerdeki çinko kaplama miktarı 40-60 gr/m2 Zn veya 120 gr/m2 Zn dır. Sıcak daldırma galvaniz tekniği ile üretilen tellerdeki çinko kaplama miktarı ise 450-500 gr/m2 Zn' dir.İsteğe bağlı olarak, değişik ebatlarda çit hasırı / multifence üretilmektedir.

Boya / Kaplama:Sıcak daldırma Galvanizli (450-500 gr/m2 Zn

Renk:Boyasız veya Galvaniz Gri

Paketleme:Paneller halindedir.

Dikenli Tel

Genel olarak bahçe, fabrika, sera, askeri bölgeler, sınırlar ve cezaevlerinde güvenlik amaçlı kullanılır. Dikenli tel sistemleri uzun süre kullanım özelliğine sahiptir. Paslanmaya karşı dayanıklı sıcak daldırma galvanizli telden üretimi yapılan ürünler kalite güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. 

Fens Teli

Fens Teli istenilen göz aralığı ve yüksekliğe göre teslim edilebilmektedir. Üretilen bu ürünümüzdeki helezon çift teller olarak isimlendirilen Fens Teli yüksek kaliteli ve baklava gözenekli olarak hazırlanmaktadır.

Firmamız tarafından üretilmekte olan özellikle kümes, hayvan barınağı, bahçe örgüsü, halı saha örgüsü gibi farklı alanların çevrilmesi için hazırlanan Fens Teli istenilen göz aralığı ve yüksekliğe göre teslim edilebilmektedir. Üretilen bu ürünümüzdeki helezon çift teller olarak isimlendirilen Fens Teli yüksek kaliteli ve baklava gözenekli olarak hazırlanmaktadır. Uzunluk ve yükseklikleri belirli standartlar haricinde belirlenen siparişlere göre de üretim yapılabilmektedir. Sıcak daldırma galvaniz kaplı Tel üzerine yine sıcak daldırma galvaniz üzerinde Pvc kaplamalar yapılmaktadır. 70x70 ile 30x30 arasındaki sabit Fent Teli üretiminde 2,00 mm ile 3,00 mm arasına kadar üretim sağlanabilmektedir. Yüksek korunaklı ve sağlam bir şekilde imal edilen tüm ürünlerimiz için sipariş oluşturmanız yeterlidir.